Notice: Undefined offset: 0 in /home/jekabpi5/public_html/core/lib/system.php on line 236
DC "Kopā būt" jaunumi

DC "Kopā būt" jaunumi

Dienas centra "Kopā būt" nodarbību grafiks septembra mēnesim:
 

PasākumiDC Kopā būt 06.Septembris, 2019, 18:12

Informatīvā diena: iedzīvotāji sniedz ierosinājumus Jēkabpils autobusu parkam

Otrdien, 3. septembrī, biedrības ‘’Jēkabpils NVO resursu centrs’’ struktūrvienības DC „Kopā būt” zālē norisinājās ikmēneša informatīvā diena, uz kuru šoreiz bija uzaicināta SIA ‘’Jēkabpils autobusu parks’’ direktora vietniece Aija Vetere. Augusta mēneša informatīvajā dienā apmeklētājiem radās daudz jautājumu par sabiedrisko transportu pilsētā, tāpēc domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ierosināja vērsties pie Jē..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 03.Septembris, 2019, 18:52

Dienas centrā “Kopā būt” norisinās ‘’Ģimenes dienas’’. Nāc pulkā arī Tu!

Vasaras mēnešos daudzu vecmāmiņu pienākumos ietilpst darba dienas pavadīt kopā ar mazbērniem. Lai kopā būšana būtu daudzveidīgāka un saturīgāka, DC “Kopā būt” trešdienās organizē ‘’Ģimenes dienas’’, kurās piedalīties mākslas un mākslinieciskās pašdarbības nodarbībās tiek aicinātas gan vecmāmiņas ar mazbērniem, gan vecāki ar bērniem. Jūlijā nodarbības vadīja mākslas skolotāja Ina Gelecka. Vairāku nodarbību garumā vecmāmiņas kopā ar m..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 26.Augusts, 2019, 21:26

Prāvests Viktors Naglis stāsta par svētceļojumu

Otrdien, 20. augustā,’’ Jēkabpils NVO resursu centra’’ struktūrvienībā DC ''Kopā būt'' viesojās Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcas draudzes prāvests Viktors Naglis. Dienas centra apmeklētājiem bija radusies liela interese par to, kā šogad  tika atzīmēti ikgadējie katoļu baznīcas reliģiskie svētki 15.augustā, un kā tie aizvadīti Aglonas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu bazilikā. Pats prāvest..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 17.Augusts, 2019, 23:04

Dienas centra apmeklētāji pulcējas kopīgai sarunai ar mācītāju Viktoru Siļčonoku

Otrdien, 13.augustā, Dienas centrā ‘’Kopā būt’’ tika rīkota tikšanās ar Jēkabpils Romas katoļu baznīcas mācītāju Viktoru Siļčonoku, lai  apmeklētājos rosinātu pārdomas pirms Vissvētās Jaunavas  Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem. V.Siļčonoks kopā sanākušajiem stāstīja par to, kāda nozīme ir Svētceļojumam, kurā ik gadu dodas vairāki tūkstoši dalībnieku, paužot rosinošu aicinājumu, ka konkrētai ticībai un piederībai pie kādas no..

Lasīt vairāk