Jau šo sestdien notiks pasākums Jēkabpils Mežaparkā “Diena kopā ar ģimeni”

NVO Resursu Centrs 14.Oktobris, 2019, 21:47 JaunumiPasākumi
Jau šo sestdien notiks pasākums Jēkabpils Mežaparkā “Diena kopā ar ģimeni”

Sestdiena, 19.oktobris. Cerot uz atvasaru, ieplāno dienu kopā ar ĢIMENI Jēkabpils Mežaparkā vai kur citur pilsētā: izvēlies, ko vēlies!

Viss sāksies jau no plkst.10.30:

  • Videsvelo orientēšanās sacensības ģimeņu vai cita veidu apvienotajām komandām – kopā ar piedzīvojumu organizāciju SIA “Lūzumpunkts”! Komandā vismaz 3 dalībnieki – var būt no vienas ģimenes, var veidot parastu apvienoto komandu. Jāizdomā nosaukums un jāpiesakās elektroniski http://ejuz.lv/komandaspieteikums vai rakstot  nvoresursi@inbox.lv!
  • Ģimenēm ar pimsskolas vecuma bērniem turpat Mežaparkā būs pieejamas dažādas rotaļas un mazās sacensības. Iepriekš nav jāpiesakās – nāc un pavadi laiku kopā!

  • Ģimenēm ar pamatskolas vecuma bērniem būs radošās darbnīcas stādu audzēšanā, organizē SIA “Sedumi”. Kā sēt vai stādīt, kā kopt, ko vispār der stādīt un kopt? Ja izlemsiet, ka gribat jau paaugušos un varbūt jau ziedošu augu, būs iespēja iegādāties arī tādu.
  • Ģimenēm, kas savu kopā būšanas atpūtu īpaši nevēlas plānot, meklējot velosipēdu vai izlemjot par labu abām iepriekšējām nodarbēm, atliek uz Mežaparku vienkārši atnākt – jo būs vēl ceturtais bagātīgs un mazliet nenopietni izteikts piedāvājums. Un lemšana būs Jūsu ģimenes ziņā! Vai doties satikt slavenību kādā no Jēkabpils kafejnīcām un tur saņemt piedāvājumu visai ģimenei bez maksas iemalkot kopā tējas tasi ar cepumiem, vai putras radošajā darbnīcā kopā izvārīt kādu no ne tik labi pazīstamām vai tieši otrādi – iecienītām – piena putrām; vai kopā apspriesties un izdomāt – kas Jēkabpilī jau ir labs radies ģimeņu kopā būšanas reizēm un ko vēl varētu ieteikt? Kopā varēsiet pamēģināt iemācīties nūjot, piedaloties praktiskajā nodarbībā turpat Mežaparkā. Ja Jūsu ģimenes bērni vēlēsies kopā ar Jums iemēģināt hip-hop paņēmienus vai tautas deju soli, vai ieklausīties kokles spēlē – būs arī tāda iespēja! Galu galā, ja nevarēsiet izlemt, varēsiet sevi vismaz iemūžināt mazā video, ko pēc tam saņemsiet savā e-pastā! Varbūt pēc tāda noskatīšanās nākamreiz izvēle sokas raitāk?

Bet visiem mēs jautāsim – ko vēl ģimenes vēlas Jēkabpilī? Ko iesakāt? Ko esat gatavi darīt paši?

JO ĢIMENE – TĀ IR VĒRTĪBA!

Pasākuma nolikumu meklē "ŠEIT".

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs

Projekts tiek īstenots ar Latvijas Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.Projektu līdzfinansē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” un Latvijas Zaļā partija.