„Jēkabpils NVO resursu centram” jauna mājaslapa

NVO Resursu Centrs 11.Septembris, 2019, 21:09 JaunumiProjekti
„Jēkabpils NVO resursu centram” jauna mājaslapaProjektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”.

 

‘’Ir svarīgi attīstīties visos virzienos un iet līdzi laikam’’ - Jēkabpils NVO resursu centrs pie šādas ideoloģijas pieturas, tāpēc Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansētā projekta „Vairāk Latvijas” ietvaros tika veikta biedrības mājaslapas www.jekabpilsnvo.lv renovācija.  

Renovētā mājaslapa kļuvusi daudz ērtāka, modernāka un tajā pieejama visa aktuālā informācija. Mājaslapā ieguvusi ne vien mūsdienīgu dizainu, bet arī jaunus saturiskos un tehniskos risinājumus.

Kā galvenos saturiskos uzlabojumus vēlamies uzsvērt divas jaunizveidotās sadaļas: viena no tām ir sadaļa „JAUNIEŠIEM”, kurā apkopota svarīga informācija par  piedāvātajām iespējām jaunajai paaudzei, piemēram, dažādas noderīgas saites, kurās var atrast informāciju par jauniešu iespējām Jēkabpilī, Latvijā un Eiropā.  Savukārt otra sadaļa – „DC Kopā būt”, kurā pieejama informācija par sociālās rehabilitācijas dienas centru un tajā plānotajiem un notikušajiem pasākumiem.

Jaunajā mājaslapā pilnveidots komunikācijas tehniskais risinājums, sniedzot iespēju lapas apmeklētājiem ierosināt savas iniciatīvas, ērtā veidā, neizejot no mājaslapas un neizmantojot citas platformas, nosūtīt ziņojumus. Ņemot vērā, ka „Jēkabpils NVO resursu centrs” realizē ne tikai vietējā mēroga, bet arī starptautiskus projektus, būtiski, ka tagad mājaslapa pieejama arī angļu valodā.

Esam gandarīti, jo jaunās mājaslapas izveide sniegs iespēju ērtākā un pārskatāmākā veidā informēt Jēkabpils un Vidusdaugavas reģiona jauniešus, aktīvos iedzīvotājus un biedrības par visām NVO sektora aktualitātēm. 

 

Foto: KgDizains

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs