„Time to move – meklējot Eiropu džungļos!” Eurodesk pasākums Jēkabpilī

NVO Resursu Centrs 18.Septembris, 2019, 21:17 Jaunumi
„Time to move – meklējot Eiropu džungļos!” Eurodesk pasākums Jēkabpilī

Jauniešu informācijas tīkls Eurodesk ik gadu oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu „Time to move”. Šogad reģionālais koordinators biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” kampaņas pasākumu „Time to move – meklējot Eiropu džungļos!” rīko 5. oktobrī plkst. 12:00.

Eurodesk pasākums "Time to move - meklējot Eiropu džungļos!" veidots kā jauniešu pārgājiens apkārt Laukezeram ar sportiskām aktivitātēm. Pārgājiena laikā trīs apstāšanās vietās dalībnieki ar vienaudžu sarunām tiks ieinteresēti par pieredzi Eiropas mobilitātes iespēju izmantošanā un to nozīmi jauniešu dzīvēs. Savukārt reģionālā koordinatora “Jēkabpils NVO resursu centrs” pārstāvji informēs par Eiropas jaunatnes portālu, Erasmus+, Eiropas Solidaritātes korpusu un Eurodesk, skaidrojot - kā izvēlēties sev piemērotāko iespēju. Dienas gaitā dalībniekus saliedējot ar dažādu sportisku aktivitāšu palīdzību, pasākuma noslēgumā visi tiksies pie ugunskura un vakariņām, lai diskutētu par dienas laikā dzirdēto.

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 3.oktobrim rakstot nvoesursi@inbox.lv vai zvanot 25971492, pasākumā vietu skaits ierobežots.

„Time to move – meklējot Eiropu džungļos!” afiša

Maira Tropa
Biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs”