14.septembrī Jēkabpilī notiks pirmā bezmaksas atbalsta grupas nodarbība psihologa vadībā

NVO Resursu Centrs 12.Septembris, 2019, 17:15 Jaunumi
14.septembrī Jēkabpilī notiks pirmā bezmaksas atbalsta grupas nodarbība psihologa vadībā

Projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī”  jēkabpiliešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties pasākumā "Psihologa vadītu atbalsta grupu organizēšana" iedzīvotājiem, kam ikdienā (mājās vai profesionālajā darbā) nākas saskarties ar cilvēkiem, kuriem ir atkarību problēmas (līdzatkarības, izdegšanas profilakse).

Atbalsta grupai tiks realizēta programma “Dzīvo tīrrakstā!”. Šī programma paredzēta tiem, kuri vēlas:

  • Izprast sevi un atklāt sevī līdz šim neizmantotas enerģijas rezerves, apzināties iekšējo brīvību ierobežojošos faktorus;
  • Apzināties savus patiesos mērķus – motivētājus un atrast laiku sev, apgūt praktiskas metodes, kā pārvarēt slinkumu, vilcināšanos;
  • Apzināti un veselīgi veidot attiecības ar citiem – ģimenē, darbā, pasaulē; iemācīties atšķirt savus personīgos mērķus no manipulācijām, uzstādījumiem, ierobežojumiem un stereotipiem, kas “pielipuši” dzīves gaitā. 

Pasākums tiks organizēts kā nodarbības slēgtā grupā (jaunu dalībnieku uzņemšana beidzas sākot ar 3.tikšanos), grupā varēs pieteikties vismaz 10-12 dalībnieki. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā.

Nodarbības vadīs psiholoģe Inita Zarkeviča.

Pirmā nodarbība notiks 14.septembrī plkst. 10.00 biedrības Kristīgai paaudžu kopībai “TILTS” jaunajās telpās Palejas ielā 5, 2 stāvā, Jēkabpilī.

Interesentus aicina pieteikties rakstot uz e-pastu inita.zarkevicha@gmail.com (vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pastu), papildus informācija zvanot pa tālruni 27040603.

Pasākums ir bez maksas.

 

Sagatavots pēc mājaslapā www.jekabpils.lv pieejamās informācijas