Aicina uz projekta „Jēkabpils telefona objektīvā” prezentāciju 2.decembrī

NVO Resursu Centrs 19.Novembris, 2019, 18:03 Jaunumi
Aicina uz projekta „Jēkabpils telefona objektīvā” prezentāciju 2.decembrī

Septembrī tika uzsākts darbs pie poļu biedrības „Rodacy” projekta „Jēkabpils telefona objektīvā” realizēšanas, kuru finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Šobrīd projekts tuvojas noslēgumam un ikviens tiek aicināts uz prezentāciju 2.decembrī plkst. 17.30 Jēkabpils pilsētas bibliotēkas zālē, Vecpilsētas laukumā 3, 2.stāvā.

Projektā izvirzīti divi galvenie mērķi - neformālās izglītības nodrošināšana senioriem informācijas tehnoloģiju jomā un Jēkabpils un Latvijas vēstures izzināšana un popularizēšana mazākumtautību auditorijas vidū.

Projekta koordinātors Rihards Barkovskis stāsta: ‘’Projekta gaitā savākta sākuma informācija par 40 pilsētas objektiem, pievienojot pašu jēkabpiliešu uzņemtus foto.

Teksti sagatavoti latviešu, krievu, poļu, baltkrievu un ukraiņu valodās. Šo darbu var uzskatīt par “konstruktoru”, kuram  var mainīt detaļas, izņemot liekās un papildināt ar jūsuprāt vajadzīgām. Projekta mērķis – paplašināt jēkabpiliešu, it sevišķi mazākumtautību vidū, zināšanas par dzimto pilsētu.’’

Vai zināt, kura krāce agrākos laikos Jēkabmiesta plostniekiem sagadāja visvairāk rupju?  Vai zināt, kas atrodas baronu Korfu dzimtas kapelēs pagrabos?  Vai gribat saviem ciemiņiem no tālienes labi daudz pastāstīt par Jēkabpils ievērojamām vietām? Dodieties 2.decembrī uz projekta prezentācijas pasākumu un rodiet atbildes uz šiem un citiem jautājumiem.

 

FOTO: Iluta Bērziņa

Jēkabpils NVO resursu centrs