Aicinājums pieteikt nominācijai “JĒKABPILS GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2019”

Vidusdaugavas NVO Centrs 28.Novembris, 2019, 00:00 Jaunumi
Aicinājums pieteikt nominācijai  “JĒKABPILS GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2019”


Pasākumu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Par “JĒKABPILS GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2019” nolikuma saturu atbild biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs.

Tuvojoties ikgadējai starptautiskajai brīvprātīgo dienai, sabiedriskā labuma biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina pieteikt Jēkabpils pilsētas aktīvākos un atbildīgākos brīvprātīgā darba veicējus brīvprātīgo godināšanas pasākumam, kas šogad notiks 28.novembrī pulksten 16.00 biedrības “MC Brīvības gari” telpās Zvanītāju ielā 72, Jēkabpilī.

Nomināciju kandidātus šogad aicināti pieteikt gan Jēkabpils iedzīvotāji, gan nevalstiskās organizācijas, gan valsts un pašvaldību iestādes.

Lai pieteiktu savu kandidātu, līdz 25.novembrim plkst.23.59 uz e-pastu nvoresursi@inbox.lv vai pa pastu uz biedrības juridisko adresi Brīvības iela 45, Jēkabpils, LV-5201, jānosūta aizpildītu Pieteikumu veidlapu, ko ieteicams papildināt ar fotogrāfijām par brīvprātīgā darbību, abos veidos ar norādi “Brīvprātīgo godināšana 2019”. Pieteikuma veidlapa pieejama www.jekabpilsnvo.lv.

Pieteiumu izvērtēšanu veiks komisija piecu cilvēku sastāvā, no kuriem trīs būs biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” valdes locekļi un divi ārējie pieaicinātie eksperti. Sumināšanai tiks izvirzīti trīs nominācijas “JĒKABPILS GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2019”  saņēmēji un viens brīvprātīgais, kas īpaši veicinājis jauniešu brīvprātīgā darba attīstību Jēkabpils pilsētā.  Noslēguma pasākumā nominanti tradicionāli kopā ar pateicību par sava brīvā laika ziedošanu sabiedriskajai darbībai saņems ne tikai īpašo godarakstu, bet arī vērtīgas balvas. Tos brīvprātīgos, kas balvām tika nominēti iepriekš, šogad vairs atkārtoti pieteikt nedrīkstēs. Brīvprātīgo godināšanas pasākums 2019.gadā tiek organizēts sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, ievērojot mērķi veidot pastāvīgas brīvprātīgā darba tradīcijas Jēkabpils pilsētā.

Pieteikuma anketa un nolikums meklējami lapas lejas daļā.