Aicinām pieteikties ikgadējam NVO forumam

NVO Resursu Centrs 12.Septembris, 2019, 17:04 Jaunumi
Aicinām pieteikties ikgadējam NVO forumam

Jau par ikgadēju pasākumu ir kļuvis biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” rīkotais Vidusdaugavas reģiona nevalstisko organizāciju (NVO) forums, kas vienkopus pulcē dažādu profilu pārstāvjus. 2019.gadā NVO forums norisināsies 30.oktobrī plkst. 15:00, Jēkabpils Tautas namā, Vecpilsētas laukums 3.

Kā viens no galvenajiem foruma mērķiem ir Vidusdaugavas reģiona NVO tīklojuma stiprināšana, informācijas sniegšana par šībrīža NVO situāciju valstī, reģionā un Jēkabpilī, kopīga diskutēšana par NVO sektorā aktuālām tēmām un iezīmēt nākotnes ieceres. Par precīzu darba kārtību un darba grupu vadītājiem ziņosim atsevišķi tuvāko nedēļu laikā.

Šobrīd izsludinām pieteikšanos, visus interesentus aicinām iezīmēt savos kalendāros NVO foruma datumu, bet līdz 20.oktobrim pieteikt savu dalību, rakstot uz nvoresursi@inbox.lv vai zvanot 25971492 (Maira). No katras Vidusdaugavas reģiona NVO gaidīsim 1 – 3 pārstāvjus, bet noteikti vēlamies pulcināt arī aktīvos iedzīvotājus! Piesakoties lūgums norādīt biedrību, kuru pārstāvat vai vārdu, uzvārdu un savu dzīvesvietu (fiziskām personām), kā arī jebkāda veida savu kontaktinformāciju ar norādi – vai to publicēt foruma materiālu mapē.

Ar Vidusdaugavas reģionu šobrīd saprotam Jēkabpils pilsētu, Krustpils, Jēkabpils, Salas, Pļaviņu, Līvānu, Kokneses, Aizkraukles, Jaunjelgavas novadus, Aknīstes pilsētu, tomēr forumā laipni gaidīti arī interesenti no citām apdzīvotām vietām.

Ieplāno un tiekamies!

FORUMS 2019 AFIŠA

 

 

Maira Tropa
Projekta aktivitātes koordinatore

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Par pasākuma saturu atbild biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs”.