Akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu!” piedalās arī dobelnieki

Vidusdaugavas NVO Centrs 29.Augusts, 2019, 20:47 Jaunumi
Akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu!” piedalās arī dobelnieki

Šonedēļ Jēkabpilī norit mūsu organizētā akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu!”, kuras laikā tās dalībniekiem ir iespēja iepazīt dažādas profesijas un ieskatīties atsevišķu biedrību ikdienas darbos.

‘’Jēkabpils NVO resursu centra’’ struktūrvienībā DC „Kopā būt” interesentiem ir iespēja iepazīt galdnieka profesijas darbu un tā aizkulises, darbojoties kopā ar kokapstrādes meistaru Daini Zeltiņu. Šo iespēju pamanīja un steidzās izmantot dobelnieks Valdis, kurš kopā ar savu mammu Ilzi mērojis tālo ceļu, cerot iepazīt galdnieka darbu no praktiskās puses.

Brīvprātīgā jaunieša Valda mamma Ilze stāsta: „Mums pašiem ir interese radīt brīvprātīgā darba iespējas citiem, tāpēc sāku par to interesēties un meklēt informāciju. Par akciju uzzinājām portālā Brīvprātīgie.lv, kur pamanījām izsludināto vakanci.

Mums pašiem ir sava saimniecība, kurā nodarbojamies ar piena lopkopību, un šobrīd esam ceļā uz mājražošanu. Vēlamies radīt iespēju apkārtējiem iepazīt mūsu darba vidi un ikdienu. Valdis saimniecībā nodarbojas ar truškopību, bet viņam papildus ir interese par kokamatniecību. Mūsu pusē līdz šim neesmu pamanījusi iespēju, kur mēs kopā varētu iepazīt kokapstrādes amatnieka darbu.

Ceram, ka pēc šīs radušās iespējas iepazīt kokamatnieka darbu, dēls vairāk pievērsīsies šai nodarbei un vēlēsies ko līdzīgu ieviest arī savā vidē un saimniecībā.”

 

Paldies dobelniekiem par vēlmi piedalīties mūsu brīvprātīgā darba akcijā, un, protams, novēlam viņiem realizēt savas nākotnes ieceres, cerot, ka dalība akcijā viņus būs iedvesmojusi to panākt.

Akcijai šogad ir pieteikušies 32 dalībnieki.

Santa Kūlīte

Jēkabpils NVO resursu centrs

 

Akcijā "Brīvprātīgais uz 1 dienu!" piedalās arī dobelieši