Forums “Solis 2019” lauku jauniešu izaugsmei no 25. Līdz 27. oktobrim

NVO Resursu Centrs 9.Oktobris, 2019, 19:13 Jaunumi
Forums “Solis 2019” lauku jauniešu izaugsmei no 25. Līdz 27. oktobrim

Biedrības “Latvijas Jauno Zemnieku klubs” rīkotais jauniešu izaugsmes forums “Solis 2019” šogad norisināsies jau astoto reizi no 25. līdz 27.oktobrim. Norises vieta šogad izvēlēta Madonas novada viesu namā "Naktsvijoles", un kā katru gadu forums ir gatavs uzņemt un pulcēt kopā aptuveni 50 lauku entuziastus un jauniešus līderus, kuri nebaidās doties pretī izaicinājumiem un vēlas iegūt jaunu pieredzi, idejas, kontaktus un vienkārši domubiedrus.

Dalībai forumā var pieteikties visi interesenti vecumā no 18 līdz 30 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu, kuru iespējams atrast "ŠEIT" Pieteikšanās no 3. līdz 17.oktobrim. Pasākuma dalības maksa ir 25 eiro. Dalībnieku skaits ierobežots.

“Vakardienas, šodienas un rītdienas darītāji” – kuri tie bija ,ir un kuri būs? Par to tiks diskutēts forumā “Solis 2019”, klausoties uzņēmēju, nozares ekspertu un lauksaimnieku pieredzes stāstos, iztaujājot lektorus par viņu lielākajām veiksmēm un, jo īpaši, neveiksmēm, apciemojot tuvākās saimniecības, kā arī pašiem iejūtoties uzņēmēju ādā un meklējot risinājumus problēmsituācijās.

 Svarīga ir katra personība, kura ir gatava mācīties, klausīties, iedvesmoties un kurai ir nepieciešams tikai neliels grūdiens un atbalsts, lai dotos uz priekšu un lai pierādītu, ka Latvijas laukos ir perspektīva gan strādāšanai, gan dzīvošanai. Tieši tāpēc forums ir vieta, kur satiekas jaunieši - domubiedri, entuziasti, līderi un mēs kā roka uz pleca, kā apliecinājums, ka mūsu ir daudz un mūsos ir spēks. “Solis”  ir ne tikai izglītojošs pasākums, bet arī vieta, kur socializēties, smelties idejas un stiprināt savu pārliecību par skaistu Latvijas lauku nākotni.

 

Promo video:  https://www.youtube.com/watch?v=LnciF0ReZXw&feature=youtu.be
Nebaidies uzdrīkstēties un piesakies! 

Papildu informācija: Laura Zemīte, Tālr. 26321734.

 

Pēc JZK sniegtās informācijas, publicēšanai sagatavoja
Jēkabpils NVO resursu centrs