Iespēja arī Jēkabpils jauniešiem: video konkurss jauniešiem "NVO? Oho - NVO!"

Vidusdaugavas NVO Centrs 3.Septembris, 2019, 16:02 Jaunumi
Iespēja arī Jēkabpils jauniešiem: video konkurss jauniešiem

Aicinām Jēkabpils jauniešus apvienoties radošā aktivitātē un piedalīties video konkursā "NVO? Oho - NVO!". Tas ļaus jums tuvāk iepazīt nevalstisko organizāciju darbu, kā arī to sniegtās iespējas. Lai piedalītos konkursā, 5 jauniešu grupai ir jāizveido līdz 2 minūtēm garš video par NVO (nevalstisko organizāciju) un jāpiesaka elektroniski konkursam līdz 20. septembrim.
Konkursa mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar dažādām pilsoniskās līdzdalības formām, īpaši - ar nevalstisko organizāciju darbību un misiju, kā arī mudināt viņus iesaistīties to aktivitātēs.
Konkursā aicinātas piedalīties neformālas jauniešu grupas: 5 jaunieši katrā grupā, vecumā no 13 - 25 gadiem, no dažādiem Latvijas reģioniem, ar un bez pieredzes NVO un pilsoniskās līdzdalības pasākumos.
Pieteikums konkursam jāiesniedz elektroniski līdz 2019. gada 20. septembrim, publicējot izveidoto video platformās Youtube vai Facebook un aizpildot elektronisko pieteikuma formu.
Konkursa labāko darbu autori tiks noteikti, apkopojot tiešsaistes balsojuma un konkursa žūrijas rezultātus. Konkursa un kampaņas noslēguma pasākumā 2019. gada 18. oktobrī notiks 3 labāko darbu autoru apbalvošana un interesantas aktivitātes visiem kampaņas dalībniekiem.
Konkursa nolikums.
Konkursa norises laikā NVO pārstāvji viesosies skolās, jauniešu centros, organizācijās un kopā diskutēs par dažādiem ar pilsoniskās sabiedrības darbību saistītiem jautājumiem.
Konkursu organizē biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds" un tā jauniešu studiju "BaMbuss" projekta "NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas" ietvaros.

Papildu informācija:
Līga Siliņa
T. 26808042
E-pasts:  jsbambuss@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf

Pēc LPA ziņu lapas „Nesēdi tumsā!” sagatavoja
Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs