JAUNIEŠU TĪKLOŠANĀS KONFERENCE 9.NOVEMBRĪ “[SA]darbojamies!”

Vidusdaugavas NVO Centrs 5.Novembris, 2019, 20:14 Jaunumi
JAUNIEŠU TĪKLOŠANĀS KONFERENCE 9.NOVEMBRĪ “[SA]darbojamies!”

Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai aicina Jūsu organizācijas jauniešus uz tīklošanās konferenci “[SA]darbojamies!”, kas notiks 9. novembrī no plkst. 12.00 līdz 18.00 Jēkabpils
agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1, Jēkabpilī. Pieteikšanās līdz 5. novembrim, aizpildot aizpildot anketu:
ej.uz/sa-darbojamies

Aicinām pieteikties  5 jauniešus no Jūsu  organizācijas. Šī nebūs tipiska konference, tās vadmotīvs ir tīklošanās un jaunu iespēju apzināšana.
Pasākuma laikā jaunieši  iepazīsies, sadarbosies un kopā  radīs vīziju par Latvijā veicamajiem uzlabojumiem tādās jauniešiem aktuālās tēmās kā ilgtspēja, mobilitāte, digitālās iespējas un uzņēmējdarbība.

Pasākums būs aizraujošs, jo no citiem to atšķirs arī orientēšanās pastaiga pa Jēkabpili, pildot dažādus atjautības uzdevumus, kā arī apzinoties Eiropas Savienības ieguldījumu pilsētas ikdienā.

Pasākuma laikā notiks arī radošs komandu darbs kopā ar īpaši izvēlētiem mentoriem - Brigitu Medni,
kura sadarbojas ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru jaunatnes projektu izvērtēšanā, Gustavu Mārtiņu Upmani, kurš dibinājis iespēju portālus kultūras jomā “Kurp.es” un jaunatnes jomā “VisasIespejas.lv”; Agnesi Rekšņu, kura vada jaunatnes organizāciju “Tellus” un koordinē Eiropas Jaunatnes Parlamenta darbību Latvijā.

Tiekamies, Jēkabpilī !