Māmiņu biedrība saņem davanā datoru

NVO Resursu Centrs 28.Augusts, 2019, 21:03 Jaunumi
Māmiņu biedrība saņem davanā datoru

„Jēkabpils NVO resursu centra’’ biedroorganizācija māmiņu biedrība „Atspulgs” jau gadu aktīvi darbojas dažādu pasākumu organizēšanā Jēkabpils jaunajām ģimenēm. Pirms neilga laika saņēmām lūgumu un sava veida „Palīgā!” saucienu no māmiņu biedrības, ka tai nepieciešams dators, lai pilnvērtīgi veiktu dažādus ar biedrības aktivitātēm saistītus darbus. Šonedēļ radām iespēju uzdāvināt biedrībai lietotu datoru, par to pateicamies Rihardam.   

Māmiņu biedrības „Atspulgs” valdes locekle Inese Grišāne biedrības vārdā saka:’Liels PALDIES ‘’Jēkabpils NVO resursa centram’’ par tā iniciatīvu uzdāvināt mūsu biedrībai datoru. Šis solis atvieglos mūsu biedrības darbu, jo daudz laika pavadām veidojot  afišas  un rakstus par pasākumiem. Līdz šim šos darbus veicām Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā, tagad būs iespēja ietaupīt laiku, un, kā jau minēju, būtiski tiks atvieglota darbu izpilde.’’

Vēlam māmiņu biedrībai ilgstošu neatlaidību un radošu darba sparu turpmākajā tās darbībā.!

Santa Kūlīte

Jēkabpils NVO resursu centrs