Memoranda padomes vēlēšanas

NVO Resursu Centrs 14.Marts, 2020, 09:49 Jaunumi
Memoranda padomes vēlēšanas

Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sekretariāts aicina balsot par nevalstisko organizāciju izvirzītajiem pārstāvjiem darbam Memoranda padomē.

Balsošanas kārtība

  • Balsstiesīgas ir tikai tās nevalstiskās organizācijas, kuras ir pievienojušās NVO un Ministru kabineta sadarbības īstenošanas memorandam.
  • Katra nevalstiskā organizācija var balsot tikai vienu reizi (vienai NVO ir viena balss).
  • Balsojuma ietvaros katrai nevalstiskajai organizācijai ir iespēja izvēlēties 8 kandidātus (iespējams balsot arī par mazāku kandidātu skaitu).
  • Balsojums ir atklāts, lai pārliecinātos, ka viena NVO nobalso tikai vienu reizi. Rezultāti pēc balsojuma tiks izplatīti apkopotā veidā.
  • Personai, kura veiks balsojumu, būs sistēmā jāaugšupielādē pilnvara, kas apliecina tiesības balsot NVO vārdā.
  • Fiziskā persona, kas pārstāv dažādas organizācijas, var balsot tikai vienu reizi.
  • Pamācība, kā balsot, pieejama šeit .

Nevalstisko organizāciju izvirzītie pārstāvji darbam Memoranda padomē

1. Anta Rugāte, biedrība "Latvijas Juristu apvienība"
2. Miks Zelmenis, biedrība "Latvijas Kvalitātes biedrība"
3. Āris Ādlers, biedrība "Alianse Pārnozariskai Ilgtspējīgai attīstībai"
4. Edgars Treibergs, biedrība "Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome"
(agrāk biedrība "Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome")
5. Vijārs Griķis, biedrība "Latvijas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību apvienība"
6. Agnese Frīdenberga, biedrība "Sabiedriskās politikas centrs "Providus""
7. Andris Gobiņš, biedrība "Eiropas Kustība Latvijā"
8. Iveta Neimane, biedrība "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO""
9. Jānis Rozītis, nodibinājums "Pasaules Dabas Fonds"
10. Ivars Balodis, nodibinājums "Invalīdu un viņu draugu apvienība "APEIRONS""
11. Inese Vaivare, biedrība "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai"
12. Rodijs Rododendrs, biedrība “Resursu centrs Rīcības cilvēkiem”
13. Uldis Dūmiņš, biedrība "Latvijas Pilsoniskā alianse"
14. Gunita Bērza, biedrība "Eiropas Latviešu apvienība"
15. Gundars Jankovs, biedrība "Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome"
(agrāk biedrība "Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome")
16. Māris Liepiņš, biedrība “LATSPORTS”
(agrāk Biedrība “Atlētu atbalsta asociācija”)
17. Kristaps Kauliņš, biedrība "Pierīgas partnerība"
18. Egils Grasmanis, biedrība "Gribu Palīdzēt Bēgļiem"
19. Agnija Jansone, biedrība "Latvijas Jaunatnes padome"
20. Larisa Berne, biedrība "Latvijas Lauku sieviešu apvienība"

Plašāka informācija par izvirzītajiem kandidātiem pieejama šeit.

Balsot iespējams līdz š.g. 18. marta plkst.23:59.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sekretariātu, rakstot uz e-pastu nvo@mk.gov.lv

Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, reģistrējoties portālā Lemejs.lv, lūdzam zvanīt pa tālruni 26562402.