Notiks Vidusdaugavas reģiona jaunatnes darbinieku tikšanās

NVO Resursu Centrs 18.Jūnijs, 2019, 11:59 JaunumiProjekti
Notiks Vidusdaugavas reģiona jaunatnes darbinieku tikšanās

Jēkabpils NVO resursu centra komanda ir uzsākusi intensīvu darbu pie “NVO fonds 2019’’ projekta “Vairāk Latvijas”  aktivitāšu īstenošanas. Lai veiksmīgāk realizētu  aktivitātes “Vairāk jauniešu iniciatīvu” uzdevumus un sasniegtu mērķus, 26.jūnijā tiek organizēta Vidusdaugavas reģiona pašvaldību, aktīvo jauniešu NVO/centru/grupu jaunatnes darbinieku tikšanās. 

Diskusijas dalībnieki iepazīstinās viens otru ar līdzšinējo pieredzi jauniešu iniciatīvu atbalstam savās pašvaldībās, katras pašvaldības pārstāvim pastāstot par saviem veikumiem un sasniegumiem šajā jomā.

Pašvaldību pārstāvji tiks iepazīstināti ar biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” šobrīd realizēšanas procesā esošā projekta “Vairāk Latvijas” aktivitātes “Vairāk jauniešu iniciatīvu” iecerēm, uzdevumiem un mērķiem.

Tikšanās gaitā plānots nodrošināt un attīstīt turpmāko tīklošanos starp Vidusdaugavas reģiona pašvaldībām, to aktīvo jauniešu NVO/centru/grupu jaunatnes darbiniekiem un tālākas sadarbības projekta ietvaros veicināšanu.

Līdz 21.jūnijam aicinām pieteikties dalībai diskusijā un sadarbības veidošanā jaunatnes darbā iesaistītos pārstāvjus no Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils novada, Krustpils novada, Salas novada, Pļaviņu novada, Kokneses novada, Līvānu novada, Aizkraukles novada, Jaunjelgavas novada un  Aknīstes.

Dalību var pieteikt zvanot projekta aktivitātes koordinatorei Evelīnai, mob.tel. 28395188 vai rakstot pieteikumu uz e-pastu nvoresursi@inbox.lv.

 

Santa Kūlīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jēkabpils NVO resursu centrs

Ziņu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”.