Pasākums ģimenēm novembrī: “Jēkabpils: ar dzimtu saknēm vēsturē”

NVO Resursu Centrs 24.Novembris, 2019, 00:00 Jaunumi
Pasākums ģimenēm novembrī: “Jēkabpils: ar dzimtu saknēm vēsturē”

Projekts tiek īstenots ar Latvijas Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

JO ĢIMENE – TĀ IR VĒRTĪBA!

Jēkabpils Vēstures muzeja Krustpils pils un biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”
24.novembrī no plkst.11.30
gaidīs Jēkabpils ģimenes un iedzīvotājus pasākumā
“Jēkabpils: ar dzimtu saknēm vēsturē”.

Plaša programma:

  • No plkst.12.00 padomu seminārā kopā ar dzimtu pētnieku, laikraksta “Brīvā Daugava” redaktoru Jāni Apīni iepazīsim paņēmienus – kā sākt veidot savas dzimtas koku? Varēs uzdot konkrētus sev interesējošus jautājumus, saprast – kā sadarboties ar Valsts arhīvu, kā sistematizēt iegūtos datus par savas dzimtas vēsturi un kā noskaidrot, ciktāl katrs dzimtaskoks ir saistīts tieši ar Jēkabpili?
  • No plkst. 12.00 radošā darbnīca kopā ar Jēkabpils Mākslas skolas pedagoģi Inu Gelecku savas dzimtas ģērboņa izveidošanā. Ideāli būtu jau iepriekš saprast – kas īpašs ir raksturīgs Jūsu dzimtai? Tie, kas uz darbnīcu atnāks jau ar savas dzimtas ģērboņa uzmetumu, varēs saņemt mākslinieces padomus tā pabeigšanā. Noslēgumā izveidotos ģērboņus varēsiet izveidot kā piespraužamu nozīmīti.
  • No plkst.11.30 patstāvīgi vai Jēkabpils Vēstures muzeja darbinieka pavadījumā aplūkojama izstāde par Jēkabpils vēsturiski zināmākajām dzimtām.
  • No plkst.12.00 līdz 15.00 būs iespēja ģimenēm un draugiem piedalīties fotoakcijā “Vēsturiskais rāmis šodienai” – kopā nofotografēties un atmiņai par 2019.gada 24.novembri saņemt foto savā e-pastā.
  • Jēkabpilieši, kas nav paguvuši, varēs izteikt savu viedokli anonīmā anketā par to – kas jau labs un ģimenēm atbalstošs Jēkabpilī ir un ko vēl varētu attīstīt? Anketu viedokļi apkopotā veidā tiks iesniegti pašvaldībai un izmantoti biedrības darbības pilnveidošanai.

Piedāvājam vēl vienu interesantu dienu kopā ar ģimeni! Atzīmē kalendārā un tiekamies!

Pieteikties e: nvoresursi@inbox.lv; vietu skaits ierobežots !

Jo ģimene – tā ir vērtība!

Projektu līdzfinansē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, Latvijas Zaļā partija un Latvijas Zemnieku savienība