Piesaki savu pretendentu godināšanai „Gada brīvprātīgais 2019”!

NVO Resursu Centrs 16.Oktobris, 2019, 08:57 Jaunumi
Piesaki savu pretendentu godināšanai „Gada brīvprātīgais 2019”!

Visā pasaulē 5.decembrī tiks atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena, tāpēc Jēkabpils NVO resursu centrs aicina jēkabpiliešus un apkārtējo novadu iedzīvotājus un organizācijas pieteikt savus pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”, kas 30. novembrī norisināsies Rīgā.

Godināšanai var pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2018.gada 1.novembra līdz 2019.gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau sesto gadu.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019” labākos brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde.

Kandidāts jāpiesaka līdz 2019.gada 28.oktobrim (ieskaitot), tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama tīmekļa vietnē https://www.brivpratigie.lv/lv/godinasana.

Portālā brivpratigie.lv pieejams arī godināšanas nolikums.

Pateiksim paldies tiem, kuri to ir pelnījuši!

 

Pēc portāla www.brivpratigie.lv pieejamās informācijas sagatavoja
Santa Kūlīte,
Jēkabpils NVO resursu centrs