PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASE

NVO Resursu Centrs 7.Februāris, 2020, 17:31 Jaunumi
PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASE

26.februārī no plkst.18:00 līdz plkst.21:00

Vada: Sarmīte Eiduka

Satiksimies mīlestības mēnesī, lai vairotu savu mīlestības enerģiju, lai izbaudītu savu radošo potenciālu, lai uz mirkli apklusinātu savu domu skrejošo karuseli un sirdi piepildītu ar mīļpilnu prieku.
Katrs sākuma brīdis ir īstais!
Šī meistarklase var būt Tavs jaunais sākums PunktiņMANDALĀM. Tev tiek dāvāta lieliska iespēja radīt savu mīlestības PunktiņMANDALU!
Tev nav jāprot zīmēt un kādām iepriekšējām zināšanām, vien sajūti vēlmi radīt un gūt jaunu pieredzi!

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs. Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu pašreizējo iekšējo sajūtu, vai esmu stabils savā dzīves centrā, vai esmu mazliet apmaldījies sava ceļa šķērsielās, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te, šajā vietā, Latvijā. Šī tehnika palīdz pieklusināt skrejošās domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd atrodies. Šī tehnika palīdz atgriezties Tagadnes mirklī. Šajā mirklī, savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņu, mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kas radies nemīlestībā.
Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar našķīšiem. Viens citāds mirklis var radīt daudz jaunus Tavas būšanas mirkļus!

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku: “Esmu cilvēks, kurš iet savu sirds ceļu. Apkārtesošie mani sauc par iedvesmotāju! Pati iedvesmojos no saullēktiem un saulrietiem, no ziedu rotātām pļavām un zvaigžņu piebērtām debesīm, no radīšanas mirkļa un dalīšanās prieka. Esmu laimīga piedzīvot Zemes dzīvi un dalīties savā pieredzē! Un ar mīlestību dodos uz savu dzimto pilsētu, iedvesmot ikvienu, kurš sajūt rezonansi ar mani, ar Punktiņmandalām. "

Nodarbību norises vieta: Jaunā iela 39i, Jēkabpilī (ieeja no Nākotnes ielas)

Maksa par meistarklasi: 20 eiro (3h)
(visi nepieciešami materiāli radošajam procesam, kā arī tēja un uzkodas, iekļautas nodarbības maksā).

Pieteikšanās šeit: https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/PUNKTIŅMANDALUMeistarklaseJēkabpilī

Informācija:
dotsmandala@gmail.com
tālr.26862697