Rudens veltes burciņās

Vidusdaugavas NVO Centrs 19.Novembris, 2019, 19:56 Jaunumi
Rudens veltes burciņās

Pasākuma mērķis – noskaidrot labākās rudens velšu gatavotājas un, protams, dalīties ar receptēm un pieredzi. Prieks bija satikt un jauki pavadīt vakaru ar visiem pasākuma dalībniekiem.

Šogad gada dārzenis bija kabacis. Konkurss notika četrās nominācijās. Žūrijā kā katru gadu bija tikai kungi un viņu darbības rezultāts ir šāds:

Sāļie konservi

1.     Daina Kazačkova

2.     Ligita Arnīte

3.     Vija Bērziņa

Saldie konservi

1.     Vija Bērziņa

2.     Dzintra Sniedze

3.     Mārīte Dauskane

Sulas un vīni

1.     Zenta Gloda

2.     Marija Štūre

3.     Irēna Spūle – Vilcāne

Kabaču ekstrēmās pārvērtības

1.     Sarmīte Norvaiša

2.     Zenta Gloda

3.     Ludmila Čunka

Vērtēja ne tikai žūrija, bet arī paši pasākuma dalībnieki. Garšojot un balsojot tika noteikta pasākuma dalībnieku simpātika, to ieguva Ludmila Čunka. Precīzākās svara noteicējas – Vija Liepiņa un Anita Seikovska. Savukārt precīzākā garšu noteicēja– Nellija Mateša.

Pasākuma gaitā atraktīvo Aizezeres muzikantu vadībā tika dejots un aktīvi arī notika piedalīšanās dažādās atrakcijās. Pasākumā muzikālo sveicienu sniedza sieviešu vokālais ansamblis no Bebriem. Paldies, bija jauki, sirsnīgi un visiem patika. Ceram uz turpmāku sadarbību!

Biedrība “Pļaviņu pļāvēji” lielu paldies saka par sadarbību un atbalstu senioru biedrībai “Ābeļziedi”; Aiviekstes pagasta pārvaldniecei – Giedrei Zvirgzdiņai; Pļaviņu novada kultūras dzīves veidotājam – Kristīnei Rullei, Kristīnei Ginaitei, Astrīdai Davidovai; Pļaviņu novada domei.

Pasākumā liela uzmanība tika veltīta salātu gatavošanai. Šoreiz notika sacensība starp Aiviekstes pagastu un Klintaines pagastu. Desmit minūtēs abas komandas no dotajiem produktiem pagatavoja divus salātus katra. Bija ļoti garšīgi. Protams, uzvarēja draudzība.

Liels pladies visiem pasākuma dalībniekiem un cerams tiksimies atkal nākamgad. Gaidīsim pavasari, atkal sēsim, audzēsim un gatavosim rudens veltes!

Rudens veltes burciņās