Seminārs „Maini dzīvi, domā plašāk!” 6.novembrī, Jēkabpilī. Dodies un iedvesmojies!

NVO Resursu Centrs 8.Oktobris, 2019, 21:44 Jaunumi
Seminārs „Maini dzīvi, domā plašāk!” 6.novembrī, Jēkabpilī. Dodies un iedvesmojies!

Aicinām jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos piedalīties bezmaksas informatīvā seminārā “Maini dzīvi, domā plašāk!”, kas norisināsies 6. novembrī no plkst. 13:00 līdz 17:00 Krustpils novada domes ēkā (Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī).

Semināra laikā jaunieši un jaunatnes darbā iesaistītās atbalsta personas uzzinās par programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iespējām, kā arī dzirdēs jauniešu stāstus par Eiropas iespēju ieguvumiem un varēs piedalīties brīvrunas meistarklasē.

Seminārā aicināti piedalīties:

1. Projektu potenciālie īstenotāji: jaunatnes darbinieki, skolotāji, vadītāji, sociālie darbinieki, lēmumu pieņēmēji – paredzētas aktivitātes par projektu veidiem, atbalsta mehānismiem jaunatnes projektu īstenošanai, to ietekmi, labās prakses piemēriem u.c.

2. Jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem – paredzētas atraktīvas aktivitātes, izmantojot neformālās izglītības metodes, pieredzes stāstus un aktīvu darbošanos.

Idus Abra, semināra iedvesmas persona, ir reperis, daļa no vienīgā repa improvizācijas teātra Latvijā “Brīvrunu Projekts” un kopā ar savu biedru Artūru Jenotu vada podkāstu par latviešu repu “Karsts Karsts”, uzvarējis vairākās frīstaila sacensībās, zināmākās no tām - Ghetto Games “Štuka par Bazaru”. Izdevis divas relīzes, miksteipu “Prelūdija” un mazalbumu “TRIPS EP”.

Lielu daļu no Idus Abras pašreizējās virzības ir veidojusi gūtā pieredze dažādos neformālās izglītības projektos. Pateicoties tiem, viņš ceļojis apkārt Eiropai, saticis jauniešus no dažādām valstīm un paplašinājis savu skatījumu uz dzīvi, ko iesaka izmēģināt katram jaunietim!

Semināra laikā Abra dalīsies ar pieredzi, kas iegūta Eiropas Jaunatnes parlamentā un nevalstiskajā organizācijā “Tellus”, kā arī ar citām ārzemju pieredzēm, kas gūtas ceļā un stāstīs, kā šis ceļš novedis līdz radošajai darbībai.

Semināriem aicinām pieteikties tiešsaistē: http://ejuz.lv/iedvesmakrustpils

Papildu jautājumiem:

Laura Reisele
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67358061
laura.reisele@jaunatne.gov.lv

 

Pēc mājaslapā www.jspa.gov.lv pieejamās informācijas sagatavoja
Jēkabpils NVO resursu centrs