SKATU PUNKTI: CIEŅA – JĒKABPILĪ

Vidusdaugavas NVO Centrs 10.Septembris, 2019, 15:25 JaunumiCits
SKATU PUNKTI: CIEŅA – JĒKABPILĪ

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”(VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF) aicina nevalstisko organizāciju darbiniekus, uzņēmumu un pašvaldības institūciju darbiniekus, apmeklēt BEZMAKSAS dažādības vadības apmācības “Skatu punkti: Cieņa”, kas notiks 25.09.2019. – 27.09.2019., Viesu namā “Ūdensdzirnas”, Jēkabpils rajonā.
Pasākuma laikā tiks sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības praksē Jūsu organizācijā. Latvijas vadošo ekspertu vadībā:
1.    uzzināsiet jaunākās organizāciju vadības tendences, izmantojot dažādības vadības metodes;
2.    veidosiet personisko izpratni par tolerances un iecietības jautājumiem;
3.    iegūsiet informāciju par dzimumu līdztiesības ietekmi uz organizācijas izaugsmes iespējām;
4.    izzināsiet universālā dizaina izmantošanas priekšrocības.

Apmācību laikā paredzēts pilnveidot dalībnieku spējas un iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā, ar mērķi palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, tādejādi, nodrošinot efektīvu vietējā darba tirgus resursu iegūšanu organizāciju attīstības vajadzībām.Pasākuma ietvaros būs iespēja tikties ar darba devēju pārstāvjiem, kuri dalīsies pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē un kā izmantot dažādības vadību veselīgas vides veidošanai, kas ir pamats ilgtspējīgai organizācijai. Dalību pasākumā aicinām pieteikt līdz 20.09.2019. elektroniskā vidē www.skatupunkti.lv.
Vietu skaits ir ierobežots! Ja rodas jautājumi, aicinām sazināties vadošo eksperti Rasmu Pīpiķi pa tālruni 2 60 44 862.