Valmieras novada fondā pārmaiņas. Tiek meklēts jauns vadītājs!

NVO Resursu Centrs 10.Oktobris, 2019, 21:09 Jaunumi
Valmieras novada fondā pārmaiņas. Tiek meklēts jauns vadītājs!

Biedrības ‘’Jēkabpils NVO resursu centrs’’ sadarbības partneris ‘’Valmieras novada fonds’’ (VNF) ir paziņojis, ka darbu fondā šogad pakāpeniski pārtrauks tā ilggadējais vadītājs Ansis Bērziņš. Fonda padome meklē VNF komandai jaunu līderi. Tā var būt Tava iespēja profesionālās iemaņas un pieredzi pielietot kopienas labā!

Fonda padome meklē Valmieras novada fondam valdes priekšsēdētāju, kurš(-a) vadīs ikdienas darbu ar līdzekļu piesaisti, atbalstu vietējām iniciatīvām un vedīs fondu uz jauniem sasniegumiem, lai arvien vairāk un labāk stiprinātu Valmieras apkaimes izaugsmi.

Šis nav klasisks darba piedāvājums, tomēr fonds var būt atalgota darbavieta, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda  ilggadējam un nesavtīgam atbalstam un citiem papildu projektiem. VNF reputācija un 14 gadu iestrādnes būs labs atspēriens tālākai darbībai.

Pieteikšanās process ir atvērts un elastīgs. Piesakies, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv! Pirmajā uzsaukumā tiks gaidīti interesenti līdz 2019. gada beigām, taču pieteikšanās tiks pārtraukta, tiklīdz fonda padome būs izvēlējusies atbilstošu kandidātu.

 Ja vēlies jaunus izaicinājumus labdarības jomā vai zini kādu citu, kuram/-ai tas šķistu saistoši, tad Valmieras novada fonds varētu būt īstā vieta tos īstenot. 

Par papildu informāciju un jautājumiem zvani:

VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš – 20258200,

VNF padomes priekšsēdētāja Zane Golvere – 29127458!

Ansis Bērziņš ir fonda vadītājs kopš dibināšanas 2005. gada jūnijā. Paralēli viņš no 2009. gada ir Kopienu fondu kustības koordinators, un šo darbu plāno turpināt, lai atbalstītu esošo kopienu fondu darbu un jaunu dibināšanu.

“NVO sektoru pamest nevēlos un tik viegli nemaz nevaru, taču pārmaiņas ir nepieciešamas gan man personīgi, gan fondam,” uzsver Ansis.

 

Avots: www.vnf.lv
Jēkabpils NVO resursu centrs