VEF kultūras pilī notiks cistiskās fibrozes skartajiem veltīts labdarības festivāls

NVO Resursu Centrs 16.Oktobris, 2019, 08:43 JaunumiPasākumi
VEF kultūras pilī notiks cistiskās fibrozes skartajiem veltīts labdarības festivāls

2019. gada 24. novembrī VEF kultūras pilī notiks 6. Labdarības festivāls “Dvēseles Elpa”. Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots starptautiskajai Cistiskās fibrozes dienai. “Dvēseles Elpa” apvieno lielu pulku Latvijas radošo cilvēku labdarības kustībā.

Festivāla mērķis – sabiedrības informēšana par ģenētisko saslimšanu – cistisko fibrozi (tā ir reta iedzimta slimība, vairāk par cistisko fibrozi – www.cistiskafibroze.lv) un uzmanības pievēršana slimības skarto cilvēku ikdienas dzīves aprūpei un ārstēšanai.

Organizatori aicina atnest daļu sava siltuma,  apmeklējot un piedaloties labdarības festivāla organizētajās aktivitātēs. Saņemtie līdzekļi tiks izlietoti Ziemassvētku dāvanu iegādei bērniem un jauniešiem ar diagnozi cistiskā fibroze.

Tiek piedāvāta plaša festivāla programma:

  • No plkst. 12.00 līdz 16.00 Latvijas dažādu žanru un vecumu deju un vokālo kolektīvu, kā arī solo izpildītāju uzstāšanās: Pērlīte, Sunrise, Milagro, Stils, Solo, Janin Studio, Morgana Devis vocal studio un citi.
     
  • No plkst. 17.00 līdz 19.00 notiks noslēguma koncerts, kurā piedalīsies izpildītāji un dažādu žanru mākslinieki: Radio Trio, Endija Rezgale, Jeļena Matule,   Ms.Jeanna, Anna Dribas, BB Band, Nellija Siltane & Janin Show, Elīna Beļinska, Duets: Evelīna Vitenberga – čells un  Meldra Eglīte- klavieres, Dk Dance, Golden Dancer 2019 uzvarētāji un citi.
  • Pasākuma laikā (no plkst. 12.00 līdz 17.00)  radošās darbnīcas, foto stūrītis no Fotomaster, animācija bērniem.

Organizatori: Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība, "Golden Artist" un “Janin Studio”.
Festivāla programmas koordinatore: Irina Orlova tel. +371 29229740
Pasākuma koordinatore: Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības priekšsēdētāja Alla Beļinska, tel. +37129161629 

Festivālu atbalsta: VEF Kultūras pils, fotoskola ”Fotomaster”, Studia ”Beaty Station”, SIA”Polistar”.

Ieeja par ziedojumiem. Bērniem līdz 12 gadiem – ieeja par brīvu!